0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

KOBİ’ler Kobi-Line İle Hayat Buluyor!

Küçük ve orta ölçekli işletmeler kısacası KOBİ’ler, devlet tarafından verilen birçok destek, teşvik ve hibe için işletmeleri adına yararlanmak istemektedir. Pek çok işletme de bu desteklerden yararlanma noktasında kendisine yol gösterecek bir danışman aramaktadır. Elbette bir danışman ile çalışmak sizlere çok şey kazandırır. Bunun en başında yararlanmak istediğiniz hibe veya desteğe en kısa zaman diliminde erişebilme şansını elde edersiniz.


Kobi-Line Her Zaman Yanınızda

Küçük ve orta ölçekli işletmeler kısacası KOBİ’ler,  devlet tarafından verilen birçok destek, teşvik ve hibe için işletmeleri adına yararlanmak istemektedir. Pek çok işletme de bu desteklerden yararlanma noktasında kendisine yol gösterecek bir danışman aramaktadır. Elbette bir danışman ile çalışmak sizlere çok şey kazandırır. Bunun en başında yararlanmak istediğiniz hibe veya desteğe en kısa zaman diliminde erişebilme şansını elde edersiniz.

Sizlere rehberlik edecek ve işletmenizi en iyi yerlere taşıyacak bir danışman seçerken bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Çalışmış olduğunuz danışman sizi nasıl yönlendiriyor? Çalışmaları ile bana neler kazandırıyor? İleri ki süreçlerde de bana yardımcı olabilir mi? gibi soruları kendinize sormalısınız. Eğer ki yeterli cevapları alabiliyor ve danışmanınızdan memnun iseniz o kişi sizin için doğru bir yol arkadaşıdır.

KOBİ’lere danışmanlık sunarak onlara yardımcı olma noktasında kurumsallaşarak kaliteyi yakalamış, işinin ehli olan Kobi-Line uzman danışmanları ile bizler her daim KOBİ’leri desteklemekteyiz. KOBİ’ler yoğun iş temposundan zaman ayırmamakta ve bunun için almak istedikleri devlet destekleri adına gerekli prosedürleri takip edemeyerek aşamaları yerine getirememektedir. Tam da bu süreçte işletme sahibi kendisine yol gösterecek, kendisi ile her zaman iletişim halinde olarak bilgilendirmeler yapacak, iyi bir iş planı ile çalışmaları yürütecek bir KOBİ danışmanına ihtiyaç duyar.

Kobi-Line danışmanlık merkezi kurulduğu yıldan bu zamana kadar KOBİ’lerin uğrak noktasıdır. Kobi-Line işletmelerin uzman danışmanlarımızdan hizmet almak için tercih ettiği bir kurumdur. KOBİ’ler Kobi-Line ile kendileri için çizilmiş doğru yol haritasında ilerleyerek hedefledikleri yerlere ulaşmaktadır. Biz, Kobi-Line ailesi olarak sizlere daha iyi hizmette bulunabilmek için sürekli kendimizi yenileyerek, geliştirerek, özgün çalışma stilimizle çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Uzman danışmanlarımızdan danışmanlık hizmeti alan işletme sahipleri herhangi bir problem karşısında bizlere ulaşarak problemini rahat bir dille aktarmaktadır. Bizler ise problemi çözüm odaklı düşünerek en kısa sürede ortadan kaldırmak için elimizden gelenin fazlasını yaparız.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz KOBİ’ler için onlar adına hibe analizi, pazar araştırması, fizibilite analizi, mali analizler, swot analizi gibi destek almada gerekli olacak tüm analiz çalışmalarını yürütmekteyiz. Hibe veya destek için gerekli kuruma sunulacak projeyi yazarak her daim takipte kalmaktayız. Siz KOBİ’ler şu anda ve gelecekte işletmeniz için başarılı çalışmalarda bulunarak büyümek istiyor iseniz mutlaka Kobi-Line uzman danışmanlarına bir fırsat vermelisiniz. Kobi-Line KOBİ’lerin her zaman güçlü ve dinamik olmaları için onlara hayat vermeye devam ediyor. Bu eşsiz hizmetlerden işinizi ve kendinizi mahrum etmeyiniz.

Kobi-Line Haber Merkezi

20.11.2020


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 6446 defa görüntülendi.
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45