0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Vizyonumuz

Bir ülkenin kalkınması o ülkedeki küçük ve orta ölçekli işletmelerin büyümesi ve gelişmesiyle olur. 2023 vizyonuna hazırlanan ülkemizin, gelecekte sanayileşmiş, gelişmiş ve kalkınmış, dünyadaki 3 ülke arasında olması artık hayal bile değil. Bu amaçla yola çıkan KOBİ-LINE, KOBİ’lerimizin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunarak, onların gelecekteki yerlerini belirlemek ve çelik gibi sağlam, dev gibi firma olmalarını teşvik amacı güderek hızla kalkınmalarını sağlamaktır.


VİZYON

Bir ülkenin kalkınması o ülkedeki küçük ve orta ölçekli işletmelerin büyümesi ve gelişmesiyle olur. Güçlü Türkiye vizyonuyla hareket eden ülkemizin, gelecekte sanayileşmiş, gelişmiş ve kalkınmış, dünyadaki 3 ülke arasında olması artık hayal bile değil. Bu amaçla yola çıkan KOBİ-LINE, KOBİ’lerimizin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunarak, onların gelecekteki yerlerini belirlemek ve çelik gibi sağlam, dev gibi firma olmalarını teşvik amacı güderek hızla kalkınmalarını sağlamaktır.

Kobi-Line Kobi Destek Bilgi Merkezi, şüphesiz Türkiye’nin en popüler KOBİ Bilgi ve Paylaşım Merkezi olmuştur. Sürekli araştırma ve bilgilendirme faaliyetleriyle ve geniş kurumsal personel kadroları yetiştirmekle büyüme hızını ve ritmini düşürmeden hizmete devam etmektedir. “Bu ülkenin kaderini değiştirecek olanlar, ancak bu ülkeyi sevenlerdir” düsturuyla hareket ederek, hizmet kalitesinden ödün vermeyerek, geleceğin Türkiye’sinde hak ettiği yere layık olacaktır.

Birlikte Hareket Etmek: Danışanlarımızın ve takım arkadaşlarımızın her birini ayrı ayrı değerlendirmenin önemine inanıyoruz. Disiplinli ve tutkulu bir şekilde bir işi sonuna kadar götürmeye çaba harcıyoruz. Empati kurarak ve anlayış göstererek insanlarla birebir iletişim kurmaya gayret gösteriyoruz. Danışanlarımız, takım arkadaşlarımız ve hizmet verdiğimiz toplum için yaptığımız her şeyin sağlam bir iş temeli üzerine inşa edildiğine inanıyoruz.

Sorumluluk Sahibi Olmak: Dürüstlük ve disiplinli bir finansal risk yönetim anlayışının işimizin temelini oluşturduğuna inanıyoruz. Kararlarımızın ve aldığımız aksiyonların insanların yaşamlarını etkilediğinin farkındayız. Verdiğimiz kararların açık, adil ve başarının paylaşıldığı bir temele dayanan, topluma katkı sağlayacak ve toplum içi sorumlulukları yerine getirecek şekilde olması gerektiğine inanıyoruz.

Çalışanların Gücünü Sahiplenmek: Çalışanlarımızın sahip oldukları potansiyelin tamamını keşfetmeleri için kendilerini destekliyoruz. Farklılıkların kurumumuzu güçlendirdiğinin farkındayız ve aramızdaki düşünce, tarz, kültür, etnik ve tecrübe anlamındaki farklılıklara değer veriyoruz.

Takımımıza Güvenmek: Kurum genelinde herkes birlikte hareket ettiğinde en iyi sonuçların elde edileceğine inanıyoruz. En iyi takımların karşılıklı güven, ortak sahiplenme ve sorumluluk temelinde oluşturulduğuna inanıyoruz. Bir bütün olarak hareket ediyoruz ve eğer birlikte çalışırsak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağımıza inanıyoruz.
 


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45
     
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ