0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

İzmir de Kırsal Kalkınma Hibe Desteklerinden İstifade Edebilecek!

Adından da anlaşılacağı üzere kırsal kesime destek sunan bu kurumun öncelikli hedefine kırsal kesimdeki göçün önüne geçmek denebilir. Sunulan geri ödemesiz devlet destekleri ile kırsal alanda sürdürülebilir ve modern tarım anlayışının benimsenmesi, yüksek verimli ve kapasiteli hayvancılığın yapılması, yenilenebilir enerji ile eşsiz kaynaklarımızdan tam anlamıyla istifade etmek ve tüm bunların sayesinde ise sürekli yükselen bir kalkınma hamlesi hedeflenmektedir.


Tam 42 İlde Kırsal Kalkınmanın Hibe Destekleri Veriliyor!

Ülkenin dört bir yanında ki koordinatörlükleri ile güzel bir yapılanması bulunan Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, vatandaşın hayallerindeki projelerini gerçekleştirebilmeleri ve ülke ekonomisine katkı sağlayabilmeleri adına büyük çaplı hibe destekleri (geri ödemesiz) sunmaktadır.

Henüz Türkiye'nin 42 iline destek veren TKDK,  bölgeden bölgeye farklılık gösteren birçok başlığa hibe destek vermektedir. Turizm sektörüne elverişli bir ilde turizme yönelik, tarım sektörüne elverişli bir ilde ise elbette tarıma yönelik karşılıksız yani geri ödemesiz hibe destek sunulmaktadır.

Hedef: Kırsal Alanın Kalkınması!

Adından da anlaşılacağı üzere kırsal kesime destek sunan bu kurumun öncelikli hedefine kırsal kesimdeki göçün önüne geçmek denebilir.  Sunulan geri ödemesiz devlet destekleri ile kırsal alanda sürdürülebilir ve modern tarım anlayışının benimsenmesi, yüksek verimli ve kapasiteli hayvancılığın yapılması, yenilenebilir enerji ile eşsiz kaynaklarımızdan tam anlamıyla istifade edilmesi ve tüm bunların sayesinde ise sürekli yükselen bir kalkınma hamlesi hedeflenmektedir. 64. Hükümet tarafından, bugün 42 ile hizmet vermekte olan bu kurum için seçim öncesinde, ‘Türkiye’nin tüm illerinde yapılanmaya geçileceği’ ifadeleri kullanılmıştı.

Hibe Desteğinde İlk Hamle İzmir İline!

Artık Kırsal Kalkınma Desteği alabilecek bir diğer il de İzmir oluyor. Kırsal Kalkınmanın koordinatörlük açacağı İzmir ilinin destek kapsamında ki başlıkları gıdadan sanayiye, turizmden hayvancılığa kadar geniş bir yelpazeye sahip olacak.

İzmir ilinin kırsal alanında ikamet etmekte olan genç yaşlı her bireyinin, bulunduğu bölgenin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyerek oluşturacağı uygun projeleri destek kapsamına alınacaktır.

Destek oranlarının %50’den %75’e kadar çıkabildiği bu büyük program kapsamında vatandaşın ve ülkenin kazanması için hibe sunan Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, proje başına 1 Milyon TL tutarında dahi hibe destek sunabilmektedir.

Proje Olmadan Destek Verilmiyor!

Bölgesine ve işine göre 1 Milyon TL tutarında büyük hibe destekleri sunan bu kurum, proje olmadan destek vermiyor.

Mantıksal çerçevesi, nakit projeksiyonları ve kârlık hesaplamaları gibi onlarca detayı bünyesinde barındıran projede oluşacak ufacık bir hata, projenizin ön değerlendirmeden elenmesine sebep olabilir ve böylece destek alamazsınız.

Kobiline, alanında profesyonel proje uzmanlarıyla, projenizin oluşum evresinden itibaren en büyük destekçiniz oluyor. Projenize yönelik tüm püf noktalar, analizler ve sektör değerlendirmeleri başından sonuna kadar Kobiline proje yazarlarınca gerçekleştirilir ve uzmanlarca yazılan projeniz sistem yüklemelerinizin sağlanması ile tarafınıza teslim edilir. Sizlerde projeleriniz hakkında detaylı görüşmek ve tanışmak için buradaki iletişim formunu doldurabilir veya numaramızdan mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.

Lider Proje Uzmanı Kobi-Line!

 

Kobi-Line Haber Merkezi
04.03.2016


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 4023 defa görüntülendi.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45
     
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ