0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Yüksek Teknoloji Hibeleri Nasıl Alırsınız?

Girişimcilik, son dönemlerde birçok kişinin aklında olan bir atılımdır. Ancak ne iş yapacaklarına, sermaye teminini nasıl sağlayacaklarına, süreci nasıl yöneteceklerine dair konularda kararsız kalan girişimciler bu konuda detaylı bir araştırma içerisine girmektedirler.


Nanoteknolojik Perde Üretti %90 Hibeyi Kaptı!

Girişimcilik, son dönemlerde birçok kişinin aklında olan bir atılımdır. Ancak ne iş yapacaklarına, sermaye teminini nasıl sağlayacaklarına, süreci nasıl yöneteceklerine dair konularda kararsız kalan girişimciler bu konuda detaylı bir araştırma içerisine girmektedirler.

Girişimci adaylarının öncelikle yapmaları gereken iş fikrini belirlerken farkındalık yaratarak tüketicilerin, müşterilerin ilgisini çekmek olmalıdır. Çünkü son dönemlerde teknolojinin gelişimi, dijitalleşmenin getirdiği yenilikler, tüketicilerin alışkanlıklarının değişmesi gibi birçok faktör artık iş fikirlerinin de orijinal olması, verimlilik ve yarar sağlaması gerekliliğini meydana getirmektedir.

Son zamanlarda farklı bir girişimcilik fikri ile bizlere ulaşan Yasemin Özkırcı birçok ev hanımının sorununa çözüm sunmaktadır. Evlerimizde kullanmış olduğumuz stor perdelerin temizliğinin ne kadar zahmetli olduğunu, bayanların özellikle bu konudan çok muzdarip olduğunu gören Yasemin Hanım iş fikrini bu alanda geliştirerek birçok tüketiciye çare sunmaktadır. Üretmiş olduğu çevre dostu özel kumaşlar sayesinde güneş enerjisi ile lekelerin, kirlerin kendi kendini temizlemesini, kötü kokuların giderilmesini sağlayarak iş fikrini hayata geçirmiştir.

Bu konuda bilinçli bir vatandaş olarak devletin verdiği hibe ve teşvikleri de araştıran girişimcimiz Kobi-Line ile tanışmış ve bu zorlu süreçte devlet desteklerinden yararlanmak adına bizlerle iletişime geçmiştir. ‘Sürecin en başından itibaren güler yüzlü ve anlayışlı bir ekip ile çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Girişimcilik eğitimlerinden projemin hazırlanıp sunulma aşamasına kadar uzman danışmanım benimle sürekli irtibatta kaldı. Attığım her adımda bilen biri ile hareket ediyor olmak bana güven verirken, zamanı doğru kullanarak kısa sürede desteklerden yararlanmamda bana birçok konuda avantaj sağladı. Bu konuda yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen Kobi-Line ailesine çok teşekkür ederim.’ diyen değerli danışanımızın ticaret hayatına adım attığı bu süreçte yanında olmakta bizleri son derece mutlu etmiştir. Üstelik bu süreçte yapmış olduğu harcamalarının %90’ını hibe kapsamında geri ödemesiz bir şekilde devlet desteği ile karşılamıştır. Onaylanmış projesi ile girişimcilere özel sunulan sübvansiyonel kredilerden de faydalanan girişimcimiz kuruluş finansmanını doğru bir şekilde değerlendirmiştir.

Danışanımızın diğer girişimcilere tavsiyesi ise ‘İş fikrinizi hayata geçirmekten korkmayın. Girişimci ruha sahip kişiler, başkalarının ne dediğinden ziyade iç sesinize kulak verin. Az sermaye ile büyük işler yapılabilir, önemli olan iş fikrinizin başkalarına ne kadar fayda sağladığıdır. Cesaret, özgüven ve disiplin ile güzel sonuçlar çıkarabiliriz.’ oldu.

Yüksek teknolojili sektörlerde iş yeri açmak isteyen girişimcilere 365.000 TL’ye kadar hibe desteği verilmektedir. Bu destekten yararlanabilmeniz için kabul edilebilir bir projenizin olması gerekir. Girişimciler için prosedürlere uygun adımlar atmak da son derece önemli. Bu konuda profesyonel bir ekip ile çalışarak %100 onay garantili projenizi Kobi-Line uzmanlarına yazdırabilirsiniz.

Kobi-Line Haber Merkezi
22.06.2021


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 5944 defa görüntülendi.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45
     
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ