0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Girişimcilerin Buluşma Noktası

Her geçen gün artan yeni iş fikirleri, tüketici ihtiyaçlarının değişmesi ve girişimcilerin farklı bakıs açıları ülkemiz için kalkınmada önemli bir yer teşkil etmektedir. Girişimciliğin artması, gençlerin kendi işlerini kurması, bu kişilerin desteklenmesi ve teşvik edilmesi için ayrı bir destek ve çaba gerektiriyor. Yıllardır girişimcileri destekleyen ve onlara rehberlik ve danışmanlık sunan, iş planlarını hazırlayan Kobi-Line, yeni dönemde de Kobi-Line Girişimcilik Merkezi ile tüm genç girişimcilere destek olmaya ve onlara çalışmalarında yeni bir ortam sunmaya, koçluk ve rehberlik etmeye devam ediyor.


Kobi-Line Girişimcilik Merkezi

Her geçen gün artan yeni iş fikirleri, tüketici ihtiyaçlarının değişmesi ve girişimcilerin farklı bakış açıları ülkemiz için kalkınmada önemli bir yer teşkil etmektedir. Girişimciliğin artması, gençlerin kendi işlerini kurması, bu kişilerin desteklenmesi ve teşvik edilmesi için ayrı bir destek ve çaba gerektiriyor. Yıllardır girişimcileri destekleyen ve onlara rehberlik ve danışmanlık sunan, iş planlarını hazırlayan Kobi-Line, yeni dönemde de Kobi-Line Girişimcilik Merkezi ile tüm genç girişimcilere destek olmaya ve onlara çalışmalarında yeni bir ortam sunmaya, koçluk ve rehberlik etmeye devam ediyor.

İstanbul Maslak’ta hizmet veren Kobi-Line, Girişimcilik Merkezi ile yeni kurulacak girişimlere ön ayak olmaya, girişimcilerin kuluçka döneminde onlara yardımcı ve destek olmaya, ofis ve internet kullanma ortamları sunmaya, yeni start-up’ların yasal adres ve ortak asistan kullanmaya kadar tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Genç girişimcileri gerektiğinde yatırımcılarla buluşturan, sektörde deneyimli ve tecrübeli kişilerle bir araya getiren bu merkez, gençleri geliştirmeye ve onları yeni girişimlerinde başarılı olmaları için sonuna kadar teşvik etmeye devam ediyor.

Girişimcilik ülkemizde trend olmaya devam ederken genç kuşakların ilerlemesi ve gelişmesi için önemli bir ihtiyaçları da iş planı, fizibilite, proje ve Ar-Ge çalışmalarında onlara destek ve rehberlik edecek kişilerin olmasıdır. Kobi-Line bu alandaki destek ve teşvikleri ile gençlerimizi sonuna kadar başarılı olmaları için her zaman ileriye taşıyacaktır.

Güzel ülkemizin en önemli özelliği genç nüfusun çok olmasıdır. Avrupa ülkeleri bu özelliğimizi kıskanırken bizim de bunu verimliliğe dönüştürmemiz gerekiyor. Gençlerimizi daha fazla destekleyip yaratıcı fikirlerle beslememiz gerekiyor. Önlerini açıp fikir ve projelerini önemseyip geliştirmeleri için destek olmak en büyük vazifemizdir. Çünkü onlar bizim geleceğimizdir. Geleceğe yatırım yapmak için bugünden destek ve teşvik etmek hepimizin yegane görevidir.

Kobi-Line Girişimcilik Merkezi, bu misyonu ile gençlerimizi en iyi şekilde yönlendirmeye, fikir ve projelerini hayata geçirmeye ilelebet devam edecektir. Gençlerimize sahip çıkmak hepimizin asli sorumluluğudur. Ülkemizi ekonomide güçlü kılmak için genç girişimcilerimize rehber olmak, desteklemek ve kalkındırmak için var gücümüzle çalışacağız.

Kobi-Line Haber Merkezi

01.07.2020


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 31824 defa görüntülendi.
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45