0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Kobi-Line KOBİ’lere Güven ve Güç Veriyor

Öncelikle devlet desteklerinin girişimcilere ve işletmesi olanlara nasıl katkı sağlayacağı konusunda bilincli olmamız gerekiyor. Ama prosedürde yer alan ilkeleri ne şekilde gerçekleştirileceği konusunda akıllarda pek çok soru belirmektedir. Bu yazımızda tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.


İşletmenizin Finansal Rehberi: Kobi-Line

Öncelikle devlet desteklerinin girişimcilere ve işletmesi olanlara nasıl katkı sağlayacağı konusunda bilinçli olmamız gerekiyor. Ama prosedürde yer alan ilkeleri ne şekilde gerçekleştirileceği konusunda akıllarda pek çok soru belirmektedir. Bu yazımızda tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Ülke ekonomisini ve işletmenizi geliştirecek hibe, teşvik, destek ve devlet kredilerinden mutlaka faydalanmalısınız. Hayatınızda karşınıza çıkan tüm fırsatları iyi ve doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Bir KOBİ’siniz ve işletmenizi daha ileriye taşımak en büyük hayaliniz olabilir. Unutmayın ki hayallerinizi bir tutam destekle hayata geçirebilirsiniz. O sebeple devlet desteklerinden yararlanma fırsatını kaçırmak belki de hayatınızın en büyük hatası olabilir.

Hibe ve teşvikler sayesinde şu ana kadar binlerce girişimci işletmesini açmış ve diğer girişimde bulunmak isteyen kişileri de böylelikle desteklerden yararlanmak için gereken cesareti onlara sağlamaktadırlar.

KOBİ’ler yoğun iş temposundan devlet destekleri takibi konusunda yeterli zamanı ayıramıyor. Aynı zamanda almak istedikleri devlet destekleri adına gerekli prosedürleri takip edemeyerek süreçleri yerine getirememektedir. Tam da bu süreçte işletme sahibi kendisine yol gösterecek, kendisi ile her zaman iletişim halinde olarak bilgilendirmeler yapacak ve iyi bir iş planı ile çalışmaları yürütecek bir KOBİ danışmanına ihtiyaç duyar.

Kobi-Line kurulduğu yıldan bu zamana kadar KOBİ’lerin en çok tercih ettiği markadır. İşletmelerin uzmanlarımızdan hizmet almak için tercih ettiği Kobi-Line ile kendileri için çizilmiş doğru yol haritasında ilerleyerek hedefledikleri yerlere ulaşmaktadır.

Kobi-Line’ın bünyesinde olan akredite KOBİ danışmanları, kurulmuş olan işletmeler ya da yeni açılacak olan işletmelerin devletin verdiği bu teşvikler için en etkin şekilde faydalanmak için onları kapsamlı olarak analiz ederek hangi teşvikin firmaya uygun olacağını ya da ileride yapacağı faaliyetler için hangi teşvikleri alacağını kararlaştırır. Bu analizler sayesinde işletmeniz adına tüm hibe programları değerlendirilip uygun olan program için başvurunuzun ona göre yapılması gerekir.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz KOBİ’ler için hibe analizi, pazar araştırması, fizibilite analizi, mali analizler, SWOT analizi gibi devlet desteklerinden faydalanmak adına gerekli olacak tüm analiz çalışmalarını yürütmekteyiz.

Hibe veya destek için gerekli kuruma sunulacak projeyi yazarak yakın markajda takibini sürdürmekteyiz. Siz KOBİ’ler şu anda ve gelecekte işletmeniz için başarılı bir şekilde büyümek istiyorsanız mutlaka Kobi-Line uzman danışmanlarına danışmalısınız. Kobi-Line KOBİ’lerin her zaman güçlü ve dinamik olmaları için onlara güvenle destek vermeye devam ediyor.

Kobi-Line KOBİ’lere danışmanlık sunarak onlara yardımcı olma noktasında kurumsallaşarak kaliteyi yakalamış, işinin ehli olan uzman danışmanları ile bizler her daim KOBİ’leri desteklemekteyiz.

Kobi-Line Haber Merkezi
31.08.2021


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 6298 defa görüntülendi.
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45