0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Kobi-Line’dan Sertifikalı Eğitim Programı Ön Kayıtları Başladı!

Danışmanlık, yöneticilere veya destek arayan kişilere bilgi ve tavsiye sağlayan hizmettir. Finansal, pazarlama, organizasyon, teknik veya yasal alanlarda uzmanlık sunabilir. Danışmanın ana görevi, icraata geçilecek olan ürün ya da hizmette müşterilerin sorunlarını, isteklerini, uygunluğunu ve yetkinliklerini göz önünde bulundurarak teknik ve ekonomik açıdan analiz etmek ve bunu geliştirip kanıtlamaktır.


Çağın Merak Uyandıran Mesleği: Kobi Danışmanlığı

Danışmanlık, yöneticilere veya destek arayan kişilere bilgi ve tavsiye sağlayan hizmettir. Finansal, pazarlama, organizasyon, teknik veya yasal alanlarda uzmanlık sunabilir. Danışmanın ana görevi, icraata geçilecek olan ürün ya da hizmette müşterilerin sorunlarını, isteklerini, uygunluğunu ve yetkinliklerini göz önünde bulundurarak teknik ve ekonomik açıdan analiz etmek ve bunu geliştirip kanıtlamaktır.

Danışmanlık hizmetlerinin kişi veya işletmelere faydaları şunlardır:

  • İnsan kaynakları ve finans gibi alanlarda sorunların giderilmesi,
  • Fikir ve çözüm çeşitliliği,
  • Yaptıklarınızdan bağımsız bir tavsiyede bulunulması,
  • Proje üzerinde esnek ve uzun vadeli çalışma imkânı,
  • Gerekli bilgi ve belgelere hızlıca ulaşabilme,
  • Sağladıkları birkaç faydadan yalnızca bazılarıdır.

Bir danışmanlık şirketiyle çalışmak istiyorsanız size en uygun olanını seçmeye özen göstermelisiniz. Eğer siz de bir KOBİ iseniz bu yazımızda KOBİ danışmanlık hizmetinin ne olduğunu ve bu danışmanlık için verilen bir eğitimden bahsedeceğiz.

KOBİ Danışmanlık Hizmeti Nedir?

KOBİ danışmanlığı, küçük ve orta ölçekli işletmelerin uzun vadeli faaliyet göstermelerini sağlamak, gelişimlerini desteklemek ve büyümelerine yardımcı olmak adına sunulan bir hizmettir. KOBİ’ler, ekonomik ve istihdam açısından büyük bir öneme sahiptir. Ancak bu işletmelerin sağlıklı ve hedef kitlesine uygun bir pazar ve strateji geliştirebilmeleri için alanında profesyonel danışmanlık hizmeti almaları gerekmektedir.

Danışmanlar, işletmenize en uygun hibe, destek ve teşvikleri sizlere sunar. Oluşabilecek sorunlar karşısında çözümler üretir, sorunlar karşında çözümler bulur. Finans, idari ve mali konularda da işletmelere yardım eder. Markalaşma, şubeleşme ve ihracat gibi konularda da yol gösterir.

Kişileri, doğru kaynaklara doğru yönlendirir. Sürdürülebilir ve ölçülebilir hedefler planlayarak işletmelerin verimini arttırır. Aynı zamanda işletmeler için gerekli iş bağlantılarını kurarak çevresel fırsatları sunarlar.

KOBİ danışmanı olmak için 4 yıllık üniversite mezunu olmak gerekir. Bunun yanı sıra işletme, iktisat, ekonomi ya da endüstri mühendisi gibi bölümlerden mezun olmak bu alandaki avantajınızı arttıracaktır. Mali müşavir, yönetim danışmanı, idari danışman olarak çalışmışsanız veya halen aktif olarak çalışıyorsanız bu iş tam size göredir. Hemen eğitime katılıp Akredite Kobi Danışmanı olabilirsiniz.

Siz de KOBİ danışmanı olmak istiyor fakat nitelikli bir sertifikalı eğitim programı bulamıyorsanız size bir haberimiz var!  Kobi-Line KOBİ danışmanlık sertifikalı eğitim programı çok yakında sizlerle!

Sen De Kobi Danışmanı Olabilirsin!

Türkiye’nin ulusal ilk KOBİ Bilgi Merkezi olan Kobi-Line, sizler için yetkin eğitimcilerin bir araya geldiği nitelikli eğitim içeriğiyle kaliteli bir program hazırladı. Pazarlama ve satış, üretim, insan kaynakları, finans, işletme yönetimi ve iş organizasyonu, müşteri ilişkileri ve hizmet öncesi hazırlık başlıkları altında eğitim verilecektir.

Bu program sertifikalı bir programdır. Kobi-Line tarafından online bir eğitim verilmektedir. Bu eğitimlere katılabilmek için üniversite mezunları, iktisat, işletme ve finans gibi konulara meraklı ve meslek olarak yapmayı düşünenler ile halen Kobi Danışmanı, Yönetim Danışmanı, Mali Müşavir veya Muhasebeci olarak çalışanlar veya bu alanda kariyer yapmayı planlayanlar başvurabilirler.

Hiç vakit kaybetme! Ön kayıtlar başladı. Seni de aramızda görmek istiyoruz.

Kobi-Line Haber Merkezi
02.05.2024

Kobi Danışmanlık Eğitimi Başvuru Formu

“Güvenlik amaçlı IP adresiniz kaydedilecektir. Yanlış bilgi ve beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır”.
IP Adresiniz: 100.26.179.41

Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 728 defa görüntülendi.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45
     
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ