0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Kobi-Line Girişimcilik Merkezi Nedir?

Girişimcilerin hayalini süsleyen işler için işletmesini kurmada, onlara destek sağlamada Kobi-Line uzman danişman kadrosuyla beraber danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.


Kobi-Line İle Çalışmak Bir Ayrıcalıktır

Girişimcilerin hayalini süsleyen işler için işletmesini kurmada, onlara destek sağlamada Kobi-Line uzman danışman kadrosuyla beraber danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Kobi Danışmanlık Merkezi olan Kobi-Line,  kurulduğu yıldan bu zamana kadar işletmelerin ve girişimcilerin devletin sağlamış olduğu destek, hibe ve teşviklere ulaşması ve yararlanması için rehber bir kurum olmuştur.

Faaliyetlerine 2009 yılında başlayan Kobi-Line,   büyük bir hızla işine devam ederek online danışmanlık hizmeti veriyor. KOBİ’ler büyümek amacıyla ya da işletmelerini geliştirmek suretiyle devletten destek talebinde bulunuyor. KOBİ’lere bu destek, hibe ve teşvik alması konusunda Kobi-Line, işletme için tüm alandaki analizleri gerçekleştirir, fizibilite çalışmasını tamamlar ve en olumlu sonucu alır.

Her ülkede olduğu gibi ülkemizin de gelişmesi ve kalkınması için küçük ve orta ölçekteki işletmelerin gelişmesi gerekir. Bu gelişme aşamasında ise KOBİ’ler devletten destek veya hibe alır. Destekten %100 sonuç alabilmek için KOBİ’lerin bir Kobi danışmanıyla çalışması şarttır. Kobi-Line Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışan her biri işinde profesyonel danışmanlarıyla da KOBİ’lere her zaman mentörlük, rehberlik ve mihmandarlık yaparak hizmet veriyor.

Kobi-Line araştırmalarıyla, geliştirici yenilikleri sayesinde, sürekliliği ve devamlılığı ile vizyonu ve misyonu belli sapasağlam ayakta duran kurumsal bir kurumdur. Vermiş olduğu hizmetler ile adından her zaman söz ettirmeyi başaran bir kurumdur. Bu kurumda öncelikle ilk amaç müşterilerin memnuniyetini sağlamak, çizdikleri yol haritasında onları aydınlatarak önderlik etmektir. Danışanları ve çalışanları ile takım ruhunu hissederek faaliyet gösterir.

Deneyim sahibi tecrübeli danışmanlarıyla KOBİ’ler Kobi-Line’ı tercih etmeye devam ediyor. Yıllarca yeni girişimcilere, KOBİ’lere, çiftçilere ve tüm işletmelere ihtiyaçları doğrultusunda Kobi-Line devletten destek alma noktasında yardımcı oluyor. Yeni iş fikri ile beraberinde piyasaya atılmak isteyen fakat yetersiz sermayeden dolayı bu işi nasıl yapacağını bilmeyen bireyler de vardır. Neredeyse bu kesimin %80’i devletin destek, hibe ve vermiş olduğu teşvikten haberi bile olmuyor. Kobi-Line, bu kesimi devlet destekleri olduğu hakkında bilgilendirerek bu destek ve hibenin nasıl alınacağı ile ilgili rehberlik yapmak, girişimci, KOBİ, çiftçilere danışmanlık etmek amacı ile var olan bir kurumdur. Kuruluşundan bu yana gayesi; danışanlarına en iyi hizmeti sağlamak, danışanlarının memnuniyet seviyesini yükseltmek ve bu yoldaki başarılarında onlara en büyük destekçi olmaktır.

Türkiye’nin ilk KOBİ Bilgi Merkezi olan Kobi-Line, her daim ilk günkü azmiyle, başarısıyla, tutkusuyla KOBİ’lere öncülük, önderlik ve en iyi lider rehber olmasıyla adından oldukça fazla söz ettirmeyi başarmıştır. İşine yüreğine koyanların çalıştığı Kobi-Line’da çalışmak ise bir ayrıcalıktır. Gülen personel yaratmadan gülen müşteri yaratamazsınız. Kobi-Line çalışanları sundukları her hizmetin içine kalplerini de koyarlar.

Kobi-Line Haber Merkezi

10.11.2020


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 9565 defa görüntülendi.
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45