0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

E-Ticaret Şirketleri Daha Hızlı Büyüyecek

Türkiye’de dünya ortalamasıyla aynı hızla büyüyen dijitalleşmede, e-ticaret ile işinizi geliştirip büyütmek, daha başarılı olmak ve binlerce marka arasından ayrışmak için IdeaSoft ve RubiBrands yeni bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği ile e-ticaret şirketleri artık çok daha hızlı büyüyecek.


IdeaSoft ve RubiBrands Yeni Bir İşbirliğine İmza Attılar

Türkiye’de dünya ortalamasıyla aynı hızla büyüyen dijitalleşmede, e-ticaret ile işinizi geliştirip büyütmek, daha başarılı olmak ve binlerce marka arasından ayrışmak için IdeaSoft ve RubiBrands yeni bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği ile e-ticaret şirketleri artık çok daha hızlı büyüyecek.

Önde gelen e-ticaret markalarını bünyesinde toplayan ve gerekli yatırımla beraber hızla büyüterek küresel markalar haline dönüştüren RubiBrands ve Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft işbirliği yaptı. Bu işbirliği ile e-ticaret dünyasında global bir marka haline gelmek ve çok daha hızlı büyümek mümkün olacak.

IdeaSoft CEO’su ve TOBB E-ticaret Meclis Üyesi Seyhun Özkara, Türkiye'de binlerce e-ticaret markasının oluşumunda, kuruluşunda ve bugünlere gelmesinde altyapı ve çözüm ortağı olarak hizmet verdiklerini belirterek, “IdeaSoft her gün yeni ürünler, yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Büyüyen e-ticaret ekosisteminde markaların ilk gününden itibaren dijital dünyada ihtiyaç duyduğu yatırımları, tecrübeyi ve deneyimi alabilmesi çalışıyoruz. İşletmelerin, e-ticarette daha doğru büyümelerine, daha hızlı ilerlemelerine olanak sağlayacak adımları atması için çaba sarf ediyoruz. IdeaSoft & RubiBrands olarak farklı kapıları da açmasını planladığımız önemli bir projeye imza attık. Bu iş ortaklığımız neticesinde, IdeaSoft altyapısını kullanan ve büyüme sürecinde olan başarılı iş modellerine yatırım bulmaları, deneyim ve tecrübe desteği ile daha hızlı işlerini büyütmeleri için büyük bir fırsat yaratıyoruz.” şeklinde konuştu.

Özkara ayrıca; “IdeaSoft ve RubiBrands birlikteliğinden yararlanacak olan e-ticaret siteleri, işlerini geliştirip büyütmek, daha başarılı olmak ve binlerce marka arasından ayrışarak öne çıkmak için her anlamda büyük bir avantaj elde edecek. IdeaSoft altyapısındaki e-ticaret siteleri hem yarattığımız değeri nakite dönüştürmekte, hem de gerekli sektör tecrübesi ve finansal yatırımlar ile markalarını büyütmeye devam edecekler. “ diyerek sözlerini tamamlarken; RubiBrands Kurucularından, ETİD Başkanı Emre Ekmekçi ise; “RubiBrands e-ticaret girişimcilerinin işlerini büyütmeleri için bir yatırım veya şirketlerini satmaları için bir fırsat sunuyor. Bugüne kadar e-ticaret işi kurmak ve yönetmek adına bir çok yapı vardı ancak işlerini satabilecekleri bir yapı bulunmuyordu. RubiBrands olarak işlerini satmak veya ortak olarak bizimle büyütmek isteyen girişimciler ekosistemine ulaşmak için IdeaSoft ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye'de “e-ticaret işimi iyi yapıyorum” diyebilmek için iyi bir e-ticaret yazılım altyapısı olması gerekiyor. Sektörün öncü firması IdeaSoft’un altyapısını kullanan şirketler bizim seçim kriterimizdeki en önemli madde olan, doğru, büyümeye hazır altyapı kriterini sağlıyorlar. IdeaSoft’un sunmuş olduğu e-ihracat modülü ile de yatırım yaptığımız markalarımızı kolayca yurtdışına açma fırsatı yakalıyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

IdeaSoft: 2005 yılında kurulan IdeaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. IdeaSoft Libadiye Genel Merkez ve BÜDOTEK Teknopark AR-GE ekipleriyle internetten satış yapmak isteyenler için tüm gücümüzle çalışırken, müşterilerine sağladığı ücretsiz panel eğitimleriyle de 2016’dan bu yana 30000+ katılımcıya ulaştı. IdeaSoft ekibi, her yıl Deloitte tarafından resmi mali   raporlara göre düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği yarışmada 6 sene üst üste ödüle layık görüldü. Ayrıca; TEPAV Türkiye 100, Bilişim 500 ve birçok etkinlikte başarılarını ödülle taçlandırdı.

Kobi-Line Haber Merkezi
04.11.2021


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 1902 defa görüntülendi.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45
     
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ