0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Düşük Maliyet İle Yüksek Verim Alabileceğiniz O İş Modeli!

Girişimci ruhunuz sizi mi çağırıyor? Belki de her zaman hayalini kurduğunuz o işi, kendi evinizin konforunda başlatmanın tam zamanı. Evet, doğru duydunuz! Home ofis, size sunulan yepyeni bir dünya ve sınırsız bir özgürlük alanı.


Home Ofis İş Kurma Rehberi

Girişimci ruhunuz sizi mi çağırıyor?
Belki de her zaman hayalini kurduğunuz o işi, kendi evinizin konforunda başlatmanın tam zamanı. Evet, doğru duydunuz! Home ofis, size sunulan yepyeni bir dünya ve sınırsız bir özgürlük alanı.

Home Ofis Nedir?

Home ofis, internet bağlantısı ve gerekli ekipmanlara sahip olduğunuz her yerden çalışabileceğiniz bir iş sistemidir. Bu sistem, size zamandan ve paradan tasarruf sağlar, daha üretken olmanıza yardımcı olur ve stresi azaltır.

Özellikle internet üzerinden gelir elde eden kişiler için home ofis oldukça uygun bir seçenektir. E-ticaret, yazılım, danışmanlık, tasarım, metin yazarlığı, çeviri, sosyal medya yönetimi ve online eğitim gibi birçok sektör home ofis sistemine uygundur.

Home ofis şirket kurmak ile şahıs şirketi kurmak arasında neredeyse hiç fark yok. Home ofis iş kurmayı düşünüyorsanız, devlet desteklerinden faydalanarak işinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Girişimcilerin, evden çalışma işlerinden elde ettikleri gelirleri devlete beyan etmeleri ve gerekli vergi tutarlarını ödemeleri gerekmektedir. Bu işlemleri kolaylıkla yapabilmek için ise bir şirket kurmaları zorunludur.

Home ofis düzeni, işletme maliyetlerini düşürme ve kaynakları daha verimli kullanma fırsatı sunuyor. Geleneksel ofis masraflarından tasarruf etmek, işletme sermayesini büyütme ve yenilikçi projelere yatırım yapma imkânı sağlıyor. Böylece, girişimciler daha az maliyetle daha büyük bir etki yaratma potansiyeline sahip oluyorlar.

Devlet, evden e-ticaret girişimcisi olmak isteyenlere çeşitli destekler sunuyor. Bu desteklerden faydalanmak için yapmanız gerekenler:

1. İş Planı Hazırlayın

Başvuru yapmadan önce detaylı bir iş planı hazırlamanız önemlidir. İş planınızda şunlara yer vermelisiniz:

  • Girişiminizin tanımı ve sunacağı ürünler/hizmetler
  • Hedef pazar ve rakip analizi
  • Pazarlama ve satış stratejileri
  • Mali projeksiyonlar

2. Profesyonel Destek Alın

İş planı hazırlama konusunda bilginiz ve tecrübeniz yoksa, bir uzmandan yardım almanız faydalı olacaktır. Bir danışman, iş planınızın daha sağlam ve ikna edici olmasını sağlayabilir.

Günümüz dünyası ve gelişen teknoloji içerisinde e-ticaret yaparak kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. E-ticaret yapan işletmeler, geleneksel işletmelere göre daha avantajlı konuma geçmişlerdir. O avantajlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

Zamandan ve Paradan Tasarruf: Ulaşım ve ofis masraflarına veda edin, zamanınızı daha verimli kullanın.
Esneklik ve Rahatlık: Kendi çalışma ritminizi oluşturun, evinizin konforunda üretkenliğinizi artırın.
Dengeli Yaşam: İş ve özel hayatınız arasında ideal dengeyi kurun, sevdiklerinize daha fazla zaman ayırın.
Çevre Dostu Yaklaşım: Ofis kaynaklı karbon ayak izinizi azaltarak doğaya katkıda bulunun.

Evden çalışarak e-ticaret yapana devlet destek veriyor! Başarılı bir başvuru için sağlam bir iş planı şarttır. İş planında e-ticaret yapacağınız ürün veya hizmetler, pazarlama stratejiniz, finansal projeksiyonlar ve diğer detaylar yer almalıdır.

Kobi-Line, evden e-ticaret yapmak isteyenlere iş planı hazırlama ve başvuru sürecinde rehberlik hizmeti sunuyor. Evden e-ticaret hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için Kobi-Line ile iletişime geçin ve devlet desteklerinden faydalanmaya başlayın!

Kobi-Line Haber Merkezi
01.04.2024

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderiniz

“Güvenlik amaçlı IP adresiniz kaydedilecektir. Yanlış bilgi ve beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır”.
IP Adresiniz: 3.238.117.130

Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 1364 defa görüntülendi.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45
     
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ