0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Hibe Teşviklerin İşletmenize Kazandırdığı Avantajlar Nelerdir?

İşletmenize veya girişiminize alabileceğiniz hibe ve teşvikleri ne kadar biliyorsunuz? İşverene sağladıği avantajlar nelerdir? Cebinizden daha fazla vergi, KDV, prim çıkmasını istemiyorsanız bize kulak verin. Devletten alabileceğiniz ve iş yerinizde kullanabileceğiniz destekler ve bunların avantajlarından bazılarını sizin için özetledik.


İşte İşveren Olarak Avantajlarınız!

İşletmenize veya girişiminize alabileceğiniz hibe ve teşvikleri ne kadar biliyorsunuz? İşverene sağladığı avantajlar nelerdir? Cebinizden daha fazla vergi, KDV, prim çıkmasını istemiyorsanız bize kulak verin. Devletten alabileceğiniz ve iş yerinizde kullanabileceğiniz destekler ve bunların avantajlarından bazılarını sizin için özetledik.

1.) Gelir Vergisi, Damga Vergisi, SGK İşveren, İşçi Primi ödemeyin!

2.) Personel Maaş Desteği Alın! Paranız cebinizde kalsın.

3.) Yatırımınıza yapacağınız harcamanın minimum %50’sini devlet sizin için ödesin.

4.) Yazılım, Reklam, Tanıtım, İcat ve Buluşlarınıza Tam Destek Alın!

5.) İster 1 ister 1000 çalışanınız olsun bu sistemlerden siz de faydalanın.

6.) Kobilere verilen yüzlerce destek kalemini ıskalamayın.

7.) 60’ a yakın kurum ve kuruluştan hibe ve teşvik alın.


Bütün bunları nereden nasıl alacağım, başvuruyu nereye yapacağım, prosedürleri nelerdir, her başvuran alabiliyor mu? Gibi aklınıza delice sorular gelebilir ama hiç endişelenmeyin tüm bunları sizin adınıza yapacak bir kuruluş var.

Bu hibe teşvikleri sağlayan devlet ve özel kurum, kuruluşlardan ülkemizde onlarcası var. Ayrıca sıfır faizli, düşük faizli veya faizini devletin ödediği sübvansiyonel krediler mevcut. AB Hibe Fonları, Dünya Bankası, İslam Kalkınma Bankası, Kalkınma Ajansları gibi onlarca kurumdan da kredi ve teşvik alınabiliyor.

Hibe almanın püf noktalarını, inceliklerini ve detaylarını öğreneceğiniz, sizin adınıza bu işlemleri yapacak, bugüne kadar on binlerce çiftçi, Kobi, girişimci ve esnafa rehberlik eden, onlar adına veri tabanı kayıtlarını yapan, proje, iş planı, fizibilite, analiz gibi süreçleri yöneten uzman bir kuruluş size de bu destekleri almanızda rehberlik ediyor ve destek sağlıyor.

Yapılması gerekenler, doldurulması gereken formlar, çözülmesi gereken sorunlar bu uzmanlar için hiç sorun olmadığı gibi kolay ve hızlıca çözülüyor. Yeter ki siz istenilenleri hızlıca ulaştırın. Devlet desteklerinde ülkemizde lider ve öncü bir kuruluş olan bu merkezle hemen tanışmalı ve işlemlere geç kalmadan başlamalısınız.

Birçok kişinin ve işletmenin bu destekleri alamamasının sebebi, yanlış kuruma yanlış başvurmaları oluyor. Eksik bilgi, eksik evrak veya memurların yanlış yönlendirmesinden dolayı yüzlerce işletme mağdur oluyor. Bunun önüne geçmenin ve destekleri bir uzman eşliğinde almanın püf noktası da işi bilen, işin uzmanı, tecrübe ve deneyimli, aynı zamanda lisanslı ve sertifikalı Kobi Uzmanları ile çalışmaktır.

Bugüne kadar binlerce işletme Kobi ve esnafın gönlünde taht kurmuş olan bu merkezle siz de hemen tanışın, görüşün ve işlerinizi hızlıca halledin.

Böyle bir merkezin size avantajı, hibe, teşvik, kredi ve destekleri kaçırmadan öğrenmek, gerekli başvuruları yapmak ve istenilen prosedürleri yerine getirmektir. Gerektiğinde de projeleri hazırlayıp sunmaktır.

Siz de hemen bu Kobi Destek Merkezi ile iletişime geçin ve Kobi-Line Uzmanları ile çalışmaya başlayın. Unutmayın danışan dağı aşmış, danışmayan düz yolda yolunu şaşmış. Siz de mutlaka bir bilene sorun. Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Siz de binlerce danışanımız gibi başarılı ve mutlu sonuca ulaşın. Sizin de başarı öykülerinizi severek her yerde paylaşalım.

Kobi-Line Haber Merkezi
29.07.2022


Bu haberi okuyanlar şu sayfaları da ziyaret etti:

Hibe ve Teşviklere Nasıl Başvuru Yaparım?
Kobi Destek Rehberi Tam Size Göre!

Kobilere Devletten Destek Müjdesi!


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 809 defa görüntülendi.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45
     
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ