0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Hibe Almadan İş Kurmak

Bu çarpıcı başlıktan sonra omlet nasıl yapılır veya yenir bu makale sayesinde öğrenmiş olacaksınız. Buyük bir cesaretle tavuktan alınan yumurtayı dikkatlice, kırmadan başka bir yere özenle taşımanız gerek. Bu yumurta sizin üzerinde düşündüğünüz işiniz ve de işletmenizdir. Yumurtayı pişirmek için bir yardım almaz veya herhangi bir mutfak araç-gereci kullanmazsanız o yumurta elinizde patlar ve omlet yeme hayalinizde son bulur.


Yumurtayı Kırmadan Omlet Yapmaya Benzer

Bu çarpıcı başlıktan sonra omlet nasıl yapılır veya yenir bu makale sayesinde öğrenmiş olacaksınız. Büyük bir cesaretle tavuktan alınan yumurtayı dikkatlice, kırmadan başka bir yere özenle taşımanız gerek. Bu yumurta sizin üzerinde düşündüğünüz işiniz ve de işletmenizdir. Yumurtayı pişirmek için bir yardım almaz veya herhangi bir mutfak araç-gereci kullanmazsanız o yumurta elinizde patlar ve omlet yeme hayalinizde son bulur. İş sahibinin,  iş kurmak ve de bu işin sürekliliği adına devletin sağladığı destekten, hibeden yararlanması işte bu yüzden çok önemlidir. Yumurtanın elinizde patlamaması için kişi işini kurarken çeşitli kurumların da sağladığı hibeden yararlanması ona güzel lezzetli omlet yemesi için büyük bir fırsattır.

Evet, öncelikle kişi elinde bulunduğu tüm birikimini ne için kullanacağı konusunda net olmalıdır. Sizler iş fikrinizde her zaman net olun, mutlaka sizler için de yararlı olacak destekler vardır. Devlet veya diğer bazı kurumlar girişimciler için iş kurma noktasında bütçesinden ayırmış olduğu ve hakkınız olan hibe desteklerini sizlere sağlar.

Özellikle genç girişimciler hibe alma konusunda daha da avantajlı olmaktadır. Hibe ücretleri, kişinin yapmış olduğu faaliyet alanına göre de değişmektedir. Bu hibeler bireylerin iş kurmasında onları işe teşvik eden, cesaretlendiren bir destektir. KOBİ’ler de işlerini geliştirme, büyütme, ülke ekonomisine katkı sağlama, istidamı artırma noktasında da hibe alabilir.

Uzman bir KOBİ danışmanı ile işin faaliyet alanına göre hibe analizi yaparak, pazar araştırması ve ön fizibilite çalışmalarını yaparak firmalar daha kısa yoldan doğru planmış iş planı sayesinde hibe alabilir. Uzun vadeli iş fikriniz ile işletmenizi açıp, verimli bir şekilde yürütmeniz danışmanınız sayesinde mümkün olmaktadır. Bu konuda eğitim almış, kendini her daim geliştirmiş, işini bilen bir uzman danışmanla çalışmak, almak istediğiniz geri ödemesiz desteklere minimum sürede erişmenize fırsat sağlar.

Kobi-Line ailesi olarak iş kurarken mutlaka bir hibe desteği almanızı ön görürüz. Bunun için ise bizlere başvurduğunuz taktirde uzman danışmanlarımız eşliğinde, işinizi kendi işimiz gibi benimseyerek online danışmanlık hizmeti sunarız. Hibe için destek alınacak kurumlara iş sahibinin prosedürleri yerine getirerek,  gerekli belgeleri tamamlaması aşamasında bizler kişiye yol göstererek nerede ne yapması gerektiği hakkında bilgilendirmeler yaparız. Bir nevi lezzetli omlet yemeniz için sizlere rehberlik etmiş oluruz. Nasıl ki yumurtayı kırmadan omlet yapamazsanız, hibe almadan iş kurmak da böyle bir şey olur. Devletin girişimcilere sunmuş olduğu hibe haklarınızı sonuna kadar kullanmak en doğal hakkınızdır.

Kobi-Line Haber Merkezi

17.11.2020


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 7606 defa görüntülendi.
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45