0850 811 2 444

TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
0850 811 2 444

Girişiminizi Güçlendirmek İçin Koçluk Almak Şart!

Her gün yeni bir iş fikri aramızda birinden mutlaka çıkmakta. Fakat bu bazen sadece bir düşleyiş olarak kalmakta. Önemli olan bu fikirlerinizi bir üretim faaliyetinde ya da fikir ne ise ona göre bir hizmet alanında gerçek bir eyleme dönüştürmeniz gerekir.


Projelerinizi Danışmanlarımıza Hazırlatın!

Her gün yeni bir iş fikri aramızda birinden mutlaka çıkmakta. Fakat bu bazen sadece bir düşleyiş olarak kalmakta. Önemli olan bu fikirlerinizi bir üretim faaliyetinde ya da fikir ne ise ona göre bir hizmet alanında gerçek bir eyleme dönüştürmeniz gerekir.

Herkes elbette oturduğu yerden bir şeyler düşünebilir. Düşlemekten çok amaçlamanız gereken şey ise iş fikrinizi bir an önce hayata geçirmek olmalıdır. Düşünülen iş fikri bazen onu düşünen kişi için basit gelebilir ancak iş dünyası adına çok faydalı bir fikri siz bulmuş olabilirsiniz. Bu iş fikirleri sizleri iyi birer girişimci yapabilir.

Girişimcilik günümüzde de oldukça fazla karşılaştığımız bir sözcüktür. Her bir yeni girişim, ülke ekonomisine katkı sağlayacak, geliştirecek ve ne kadar yenilikçi bir ülke olduğumuzun farkına varmamızı sağlayacaktır.

Bir işe tüm riskleri ile beraber anında girişebilen, herhangi bir işle uğraşırken birden aklında yeni bir iş fikri ile parıldayan, cesaret sahibi kişilere bizler girişimci demekteyiz. Girişimcilerin hedefleri; fayda sağlamak, kazanç elde etmek veya başka bir iş dünyası oluşturmak için her türlü zararı ve riski göz önüne almaktır.

Devlet ve beraberinde birçok kurum ve kuruluş girişimciler için destek programları sağlamaktadır. Girişiminizi daha da güçlendirmek için bir Koç ile yani uzman bir danışman ile çalışmanız sizi ve iş fikrinizi daha güçlü kılabilmektedir.

Bunun için yetiştirilmiş, eğitilmiş ve hem KOBİ’lere hem de girişimcilere danışmanlık vermek için hizmet sağlayan sertifikalı KOBİ danışmanı ile çalışmanız girişimcilik eyleminizde daha doğru ve verimli yollardan giderek hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Kobi-Line bünyesinde çalışan sertifikalı KOBİ danışmanlarının devamlı eğitimler almasını sağlayarak danışanlarına daha iyi hizmetler vermek için her gün bir önceki günden daha verimli ve etkin olabilmek için emek vermektedir.

Girişimci bireyler alacakları destek için hangi kurumdan ne kadar tutarda destek alacağını, iş fikrini hayata geçirmek için hangi aşamalardan geçmesi gerektiğini, yeni girişimci olduğu için hangi destek programından faydalanırsa daha avantajlı olacağını bu ve buna benzer merak edilen tüm konularda uzman bir kişi ile sistematik olarak iyi bir iş planını yürütmesi halinde kesinlikle başarıya ulaşmış olacaktır.

Kobi-Line olarak çoğu girişimci danışanımıza sunduğumuz online danışmanlık hizmeti ile onları net bir şekilde aydınlatarak bizler de girişimine destek vererek daha güçlü ve kendilerinden emin olmaları için her türlü yardımda bulunmaktayız.

Bin bilseniz de bir bilene mutlaka danışın!

Kobi-Line Haber Merkezi
28.04.2021


Hibe Kredi Haberlerini Mail Adresinize Gönderelim!
Bu içerik 1929 defa görüntülendi.
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
TÜRKİYE’NİN KOBİ DESTEK HATTI
Anatolia Group
Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak 3 TR-34396 Sarıyer-İstanbul
0850 811 2 444
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü No: 833782
Maslak Vergi Dairesi No: 068 082 6416
Ziraat IBAN TR89 0001 0004 5665 9670 7750 06
İşbank IBAN TR27 0006 4000 0011 0520 9291 96
Akbank IBAN TR35 0004 6006 4588 8000 1326 45